У минулих статтях про акції та новинки ми розповіли про причини подорожчання і дефіциту підлогових покриттів. За липепь підвищення цін вже фактично не було. Проте, дефіцит на ходові позиції зберігся, і більшість декорів будуть доступні не раніше середини осені. Крім того, з осені очікується нове здорожчання. 

 Тому ми продовжуємо розповідати про поточні акції і розпродажі по ламінату і вініловій підлозі. Також будемо інформувати про новинки в нашому асортименті і оптимальних пропозиціях за ціною в різних цінових сегментах. Цей довідник буде виходити щомісяця на нашому блозі до стабілізації ситуації на ринку. Розглянемо гід за серпень 2021 року.

Новинки

По ламінату наш асортимент розширився такими позиціями:

 • ми розширили ламінат з укладанням ялинкою бельгійським виробником Berry Alloc. Колекція Chateau представлена ​​натуральними декорами з дуже вузькою дошкою і окремими лівими і правими ламелями.
 • нові колекції і декори додалися в бренд Excellent від бельгійського виробника Balterio. Водостійкі колекції Hydro і Hydro Wide (з широкою дошкою), а також великий вибір декорів в 32 і 33 класі. Відмінна імітація дерева і оптимальна ціна дозволяє розглядати бренд як заміну оригінального Balterio, який розпродається.
 • також оновилися позиції і додалася водостійка колекція Classic Aqua + німецького виробника Egger.

У вініловій підлозі дуже цікаві поповнення:

 • розширюється асортимент польського бренду Arbiton. Вже доступні 3 нових декору в колекцію ялинки Amaron Herringbone. Також абсолютно нова колекція Amaron Superiore з широкою і довгою дошкою для максимальної імітації паркету буде доступна з середини серпня.
 • від бельгійського виробника Unilin (торгові марки Quick Step, Balterio і інші) з'явилися цікаві колекції вінілової підлоги. Замковий LVT Classic Plank Click і клейовий вініл Classic Plank пропонують привабливу ціну і непогану декористику. Вже в наших салонах!

Акції

Знижки на ламінат:

 • у бельгійського преміум виробника Quick Step до кінця серпня продовжується відмінна акція на ламінат з довгою дошкою. Водостійка ламінована підлога з довгою і широкою дошкою колекції Majestic та більш доступний варіант підвищеної вологостійкості колекції Largo зі знижкою в 15%. Краща пропозиція в преміум сегменті.
 • німецький виробник Haro також розширив кількість декорів зі знижкою до 20%. Чудова пропозиція на преміум ламінат з натуральними кольорами
 • преміум виробник Faus з Іспанії також запустив знижку 10% на деякі декори колекції Elegance. Водостійкий ламінат 33 класу відмінної якості. Ціна дійсна до закінчення залишків
 • також бельгійський преміум бренд Balterio продовжує виводити торгову марку з ринку України і запустив розпродаж на деякі залишки. Так водостійкий ламінат в 9 мм колекції Traditions можна придбати зі знижкою в 15%, а вузьку дошку в колекції Stretto з -10%. Знижки діють до закінчення залишків на багато позицій ламінату Balterio. Поспішайте!
 • відмінна акція на бельгійський ламінат Vitality, колекції Deluxe. Висока якість з хорошим вибором натуральних декорів зі знижкою в 15%. Акція триватиме до кінця вересня.
 • триває розпродаж німецького ламінату 33 класу в 12 мм з широкою і довгою (2 м) дошкою Kronoflooring Altitude. Ціна дійсна до закінчення залишків
 • також у нас є ексклюзивні позиції розпродажного ламінату з наявністю на власному складі. Австрійський ламінат Kaindl Ялина Вибілена з знижкою 20% або німецький EuroHome Дуб Колберг з -23%. Кількість обмежена.

Знижки на вінілову підлогу:

 • крім ламінату бельгійський виробник Balterio також розпродає і вінілову підлогу. Унікальний твердий вініл Balterio Rigid з фаскою і натуральними декорами під дерево і камінь можна придбати зі знижкою в 20%.
 • колекція німецького SPC від Classen з відмінною знижкою. Ceramin Rigid Floor з ціною в -25% стає однією з кращих пропозицій на ринку. Кількість обмежена, але буде поповнюватися.

Кращі пропозиції

 Крім акцій є хороші пропозиції за ціною і з наявністю в різних сегментах ламінованої та вінілової підлоги. Нижче невеликий огляд:

 • бренд Krono Original знизив трохи ціну на всі позиції виробництва Німеччини. При цьому на більшість позицій діє і безкоштовна доставка по Україні. Чудова пропозиція в середньому сегменті.
 • ламінат AGT поки подорожчав небагато і має хорошу ціну. При цьому на нього діє безкоштовна доставка по Україні. Відмінна альтернатива дешевому ламінату з Китаю, Росії і Білорусії.
 • також варто звернути увагу на німецький ламінат Amazone. 33 клас, 10 мм у вузькій дошці. Є в наявності. Чудова пропозиція в середньому сегменті з доставкою за 500 грн по Україні.
 • серед замкового LVT відмінна ціна у бельгійського Loc Floor від Unilin. Поспішайте до подорожчання.

Це не всі пропозиції в нашому асортименті. Телефонуйте, та наші менеджери допоможуть вам підібрати варіанти, або читайте наші наступні огляди!