У минулих статтях про акції та новинки ми розповіли про причини подорожчання і дефіциту підлогових покриттів. За червень ситуація трохи покращилася. Найбільший дефіцит залишився в ламінаті. Більшість виробників поки не планують підвищень, але ситуація може змінитися. Заводи з виробництва вінілових підлог пройшли найбільший дефіцит і нарощують обсяги, але ходові позиції до осені відсутні.

 Тому ми продовжуємо розповідати про поточні акції і розпродажі по ламінату і вінілового підлозі. Також будемо інформувати про новинки в нашому асортименті і оптимальних пропозиціях за ціною в різних цінових сегментах. Цей довідник буде виходити щомісяця на нашому блозі до стабілізації ситуації на ринку. Приступимо до гіда за липень 2021 року.

Новинки

По ламінату наш асортимент розширився такими позиціями:

 • більше декорів додалося до водостійких колекцій австрійського виробника Kaindl. Новий водостійкий ламінат Aqua Pro Select від Kaindl володіє 33 класом захисту і товщиною як 12 мм, так і стандартної 8 мм. Також з'явилися декори під плитку. Відмінна якість і гарна ціна.

У вініловій підлозі дуже цікаві поповнення:

 • розширюється асортимент польського бренду Arbiton. Вже доступні 3 нових декору в колекцію ялинки Amaron Herringbone. Також абсолютно нова колекція Amaron Superiore з широкою і довгою дошкою для максимальної імітації паркету буде доступна з середини липня.
 • від бельгійського виробника Unilin (торгові марки Quick Step, Balterio і інші) з'явилися цікаві колекції вінілової підлоги. Замковий LVT Classic Plank Click і клейовий вініл Classic Plank пропонують привабливу ціну і непогану декористику. Вже в наших салонах!

Акції

Знижки на ламінат:

 • бельгійський преміум виробник Quick Step до кінця серпня запускає відмінну акцію на ламінат з довгою дошкою. Водостійка ламінована підлога з довгою і широкою дошкою колекції Majestic та більш доступний варіант підвищеної вологостійкості колекції Largo зі знижкою в 15%. Краща пропозиція в преміум сегменті.
 • також бельгійський преміум бренд Balterio продовжує виводити торгову марку з ринку України і запустив розпродаж на деякі залишки. Так водостійкий ламінат в 9 мм колекції Traditions можна придбати зі знижкою в 15%, а вузьку дошку в колекції Stretto з -10%. Знижки діють до закінчення залишків на багато позицій ламінату Balterio. Поспішайте!
 • до кінця липня продовжується відмінна акція на бельгійський ламінат Vitality колекції Deluxe. Висока якість з хорошим вибором натуральних декорів з знижкою в 15%. Акція триватиме останній місяць, але наявність обмежена.
 • німецький преміум виробник Haro також опустив ціни на кілька декорів на 15%
 • триває розпродаж німецького ламінату 33 класу в 12 мм з широкою і довгою (2 м) дошкою Kronoflooring Altitude. Ціна дійсна до закінчення залишків
 • також у нас є ексклюзивні позиції розпродажного ламінату з наявністю на власному складі. Австрійський ламінат Kaindl Ялина Вибілена з знижкою 20% або німецький EuroHome Дуб Колберг з -23%. Кількість обмежена.

Знижки на вінілову підлогу:

 • крім ламінату бельгійський виробник Balterio також розпродає і вінілову підлогу. Унікальний твердий вініл Balterio Rigid з фаскою і натуральними декорами під дерево і камінь можна придбати зі знижкою в 20%.
 • нова колекція німецького SPC від Classen представлена ​​відразу з відмінною знижкою. Ceramin Rigid Floor з ціною в -25% стає однією з кращих пропозицій на ринку. Кількість обмежена, але буде поповнюватися.

Кращі пропозиції

 Крім акцій є хороші пропозиції за ціною і з наявністю в різних сегментах ламінованої та вінілової підлоги. Нижче невеликий огляд:

 • бренд Krono Original знизив трохи ціну на всі позиції виробництва Німеччини. При цьому на більшість позицій діє і безкоштовна доставка по Україні. Чудова пропозиція в середньому сегменті.
 • ламінат AGT поки подорожчав небагато і має хорошу ціну. При цьому на нього діє безкоштовна доставка по Україні. Відмінна альтернатива дешевому ламінату з Китаю, Росії і Білорусії.
 • також варто звернути увагу на німецький ламінат Amazone. 33 клас, 10 мм у вузькій дошці. Є в наявності. Чудова пропозиція в середньому сегменті з доставкою за 500 грн по Україні.
 • серед замкового LVT відмінна ціна у бельгійського Loc Floor від Unilin. Поспішайте до подорожчання.

Це не всі пропозиції в нашому асортименті. Телефонуйте, та наші менеджери допоможуть вам підібрати варіанти, або читайте наші наступні огляди!