Шпоноване підлогове покриття Kaindl

  1. Зносостійкий захисний шар (7 нанесень) з нанопокриттям або гідрофобним маслом.
  2. Високоякісне натуральне дерево.
  3. Вологостійка плита HDF AquaStop.
  4. Стабілізуючий шар фанери з берези.

Шпонована підлога унікальна, як і ви. Вона поєднує в собі переваги паркетної дошки і ламінату.

Переваги над ламінатом:

1. Унікальність натурального дерева. Як в природі не знайти двох однакових дерев, так і в дерев'яних підлогах ви не знайдете двох однакових планок.

2. Природне тепло дерева робить кожен дотик до покриття дуже приємним.

3. Завдяки натуральним властивостям дерева, дане підлогове покриття менше шумить при ходьбі / бігу.

Переваги над паркетом:

1. Стійкість до стирання. Шпон дерева приклеєний до надщільного основі (HDF) і покритий як мінімум 7 шарами міцного лаку (або масла).

2. Ударостійкійсть. Завдяки несучої деревоволокнисті (HDF) плиті високої щільності (950кг / м3, в порівнянні дуб = 700кг / м3), стать більш стійкий до ударів і вм'ятин, ніж традиційний паркет і паркетна дошка з більш товстим верхнім шаром.

3. Легкість в укладанні і догляді. Надміцний замок Kaindl Loc забезпечує швидку і легку укладку покриття. Догляд за підлогою здійснюється за допомогою пилососа і вологого прибирання.

4. Підлогове покриття підійде для використання під теплу підлогу при дотриманні інструкції.

5. Доступна ціна. Ще одне приємне доповнення: ціни на покриття починаються з рівня цін якісного ламінату.

На відміну від конкурентів, завод виробник Kaindl дає 20-річну гарантію на свій продукт. Має вищу європейську сертифікацію якості повітря всередині приміщень для оздоблювальних матеріалів з низькою емісією -Greenguard і Greenguard Children & Schools. Greenguard - показник практичної безпеки для здоров'я людини. Крім стандартного сертифіката, ламінована підлога Kaindl схвалені Greenguard Children & Schools (екологічний захист дітей та шкіл).