Порівняння товарів
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин якісних підлогових покриттів
0
Мій кошик

Терасна дошка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Терасна дошка є спеціальним покриттям підлоги, використовуваним для облаштування веранд, альтанок, терас, пірсів, майданчиків літніх кафе, паркових та садових доріжок, спортмайданчиків, а також майданчиків біля басейнів, саун і лазень. Дерево-полімерний композит (ДПК) - це надійний матеріал, який є основою для виробництва терасових і фасадних систем.

Переваги перед звичайним деревом

  • Чи не розтріскується і не деформується, її не викручувати під впливом умов навколишнього середовища, солоної води або слабких лугів і кислот (хлорка).
  • Повна відсутність проблем з гниллю і цвіллю. В процесі виробництва деревно-полімерного композиту волокна деревини покриваються плівкою з полімерів, що захищає їх від впливу бактерій і грибків і зберігає привабливий вигляд виробу протягом тривалого терміну експлуатації. При цьому покриттю не потрібні ні лак, ні спеціальне просочення, ні інші спеціальні засоби.
  • Підвищена механічна міцність (до 550 кг на кв.м.), що дозволяє встановлювати на неї будь-які важкі предмети. Композитний декінг можна пиляти, стругати, в декінг можна забивати цвяхи і загортати шурупи.
  • Стійкий колір дошки навіть при тривалій дії ультрафіолету забезпечується якісними барвниками при її виробництві.
  • Дошка з деревинно-полімерного композиту екологічна, так як якісні полімери не виділяють в атмосферу леткі речовини і не мають неприємного запаху.
  • Простота в обробці і монтажі, а також комфорт і безпеку в експлуатації (рівна рифлена поверхню виключає такі неприємності, як ковзання і занози).
  • Пожежна безпека - матеріал не підтримує горіння.

Вироби з ДПК відрізняються високою атмосферної, механічної і хімічної стійкістю, волого-і водостійкістю, не схильні до викривлення і розтріскування. Добре тримають металевий кріплення і не викликають його корозії. Завдяки своїм унікальним властивостям ДПК-дошка (декінг) широко застосовується як для обробки приміщень з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, сауни, лазні, так і для зовнішніх робіт - з неї виготовляють тераси, причали і т. Д.

Вгору
,