Порівняння товарів
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин якісних підлогових покриттів
0
Мій кошик

Вінілова підлога

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вінілове покриття - що ми про нього знаємо?

 В інтер'єрі будь-якого приміщення підлогове покриття відіграє важливу роль. Тим часом, не всі його види можуть похвалитися відразу і довговічністю і міцністю. Про вінілі такого не скажеш. Вініловий підлогу акумулював у собі кращі якості своїх конкурентів: паркет "позичив" йому свою вишуканість, лінолеум - вологостійкість, керамічна плитка - фортеця, ламінат - свою натуральність і красу.

Кварц вінілова плитка - вініл нового покоління, яка в своєму складі має кварцовий пісок. Це додало матеріалу міцності, вологонепроникності, вогнестійкості і майже нульовий стирання. За останні роки, завдяки своїм поліпшеним характеристикам, кварцвініловая матеріал став одним з найбільш купованих підлогових покриттів, Україна - не єдина країна, де можна вигідно придбати цей вид покриттів для підлоги. Залежно від призначення, у виробництві вінілу використовується первинне або вторинне сировину. Одним з аспектів формування ціни на кварц вініловий підлогу (ламінат або паркет) як в Європі, так і в Україні якраз і є матеріал, який узятий в обробку, а також його щільність.

Види і особливості підлогового покриття з вінілу

 За типом призначення вініловий підлога буває трьох видів, які відрізняються між собою за технічними характеристиками і розмірами:

  • побутового використання - такий тип вінілового покриття призначається для укладання в домашніх умовах, де прохідність, а, відповідно, і навантаження на поверхню невелика. Цей вид характеризується мінімальною товщиною, відсутністю захисного шару, або використовується для цих цілей тонка плівка. В середньому термін придатності побутового покриття становить 5 років, однак є виробники, які завдяки поліпшеним технічним характеристикам збільшують його до 10 років;
  • комерційного - такий вид підлогового покриття з вінілу знайшов своє застосування при укладанні підлоги на виробництвах, в комерційних і державних підприємствах, приміщеннях з великою прохідністю. Зносостійкість і високі експлуатаційні властивості гарантує двофазний захисний шар. Тривалість використання такого вінілового настилу в середньому 10-15 років. Деякі фірми збільшують ці терміни до 20 років. Цінова політика комерційного ламінату на порядок вище від попереднього виду, що обумовлено його поліпшеними характеристиками, збільшенням міцності матеріалу;
  • покриттів з підвищеною механічною навантаженням - для будівель, де передбачено пересування, монтаж габаритних конструкцій використовується матеріал, який називають кварцвініл. Завдяки мінеральним добавкам і підвищеної міцності захисного шару, кварцвініловая підлоги вважаються найміцнішими і надійними. Терміни експлуатації досягають 25 років, а то і більше (в залежності від навантаження).

Одним з достоїнств вінілового покриття є його адаптивність до мікроклімату приміщення, а також можливість укладання на будь-яку поверхню. При цьому спеціальної освіти для монтажу вінілу не потрібно. Досить буде перед ремонтними роботами вивчити інструкцію і врахувати деякі нюанси з укладання.

Як вибрати кварц вініловий підлогу і де купити в Україні?

 Вініл має ряд переваг, які виділяють його серед інших підлогових покриттів. За статистикою, цей матеріал один з найбільш купованих. Якщо ви хочете оформити свій інтер'єр, використовуючи в якості підлогового покриття кварц вініловий ламінат, ось кілька підказок, які зорієнтують вас на вибір і допоможуть купити підходящий варіант:

  • призначення - орієнтуючись на те, в якому з трьох перерахованих вище варіантів приміщень вам потрібно укласти підлогу, підбираєте оптимальний за призначенням і класу варіант;
  • тип кріплення - за способом фіксації вінілові підлоги можуть бути двох типів: замкові і клейові;
  • декор - визначитеся, який вид малюнка ви хочете бачити на підлозі "по дерево", "під мармур", "під граніт";
  • ціна покриття - є одним з вирішальних факторів при виборі вінілової підлоги дошки на підлогу.

Купити вінілове підлогове покриття (вініл ламінат, вінілову плитку або паркет) для підлоги в своєму будинку, в офісі, ресторані і т.д.можно в магазині "ВіоПол" (Київ). У нас ви знайдете вигідні пропозиції, зможете придбати вініл для будь-якого рівня споруди і при цьому отримати безкоштовну доставку.

Вгору
,