0Порівняння товарів
Інтернет-магазин якісних підлогових покриттів
0
Мій кошик

Вінілова плитка IVC Moduleo Бельгія

Вінілова плитка IVC Moduleo є альтернативним варіантом, що об'єднує в собі якості лінолеуму і ламінату. Вона наділена помірною пластичністю, що відбивається на властивостях амортизації і протиударних характеристиках. При цьому, матеріал демонструє завидну стійкість каменю, стабільність форми і протистояння гниття.

Протигрибкові і анти деформаційні характеристики їй привласнює мінеральна крихта, яка входить до складу. Як і аналогічні покриття, вінілова плитка містить багатошарову структуру, де кожен окремий рівень відповідає за певні критерії експлуатації.

Укладання такого матеріалу набагато простіше, ніж у аналогів. Вінілова плитка IVC Moduleo не гримить, не розходиться з часом по швах і гарантує оригінальні комбінації в інтер'єрі будь-якого стилю. Естетичність колекції приємно доповнює простоту в її транспортуванні, монтажі і подальшому використанні. Істереть або порвати такий матеріал, якщо він укладений технічно правильно - неможливо.

Вінілова плитка IVC Moduleo пропонує конкурентну ціну в умовах всіх запропонованих достоїнств. Вона міцніше лінолеуму і міцніше ламінату. На ній неможливо залишити сліди від металевих набойок або ніжок меблів. Такий матеріал вже давно увійшов в продуктові лінійки всіх відомих виробників, тому що набирає дедалі більшу популярність. Неповторний і довговічний, він відповідає гігієнічним стандартам і нормам безпеки, що важливо для всіх приміщень з високим трафіком.

Розгорнути
Вгору