На ринку України представлена ​​велика кількість виробників ламінату. Покупцеві складно розібратися в безлічі торгових марок і країнах виробництва. Тим більше, що деякі недобросовісні продавці невірно вказують дану інформацію. Спеціально для Вас ми склали список основних виробників і їхніх торговельних марок представлених в Україні.

Kronospan

 Найбільший виробник ламінату в світі. Безліч заводів в різних країнах. В Україну завозиться ламінат виробництва Німеччина, Польща, Білорусь. Рідко трапляється з Росії.

Krono Original - основна торгова марка. Більшість позицій німецького виробництва. Є кілька польських колекцій. Дешеві позиції і деякі акції в основному з Білорусі (до 2021). C 2021 року більша частина поставляється з заводу в Білорусі.

Euro Home - торгова марка завозиться з німецького заводу. З 2018 року розпочали завозити частина позицій і з білоруського заводу компанії.

Red Clic - ламінат даної торгової марки завозиться з 3-х заводів: Білорусь, Польща та Німеччина. C 2019 роки тільки Німеччина і Білорусь

Expert Choice - більшість позицій виробництва Білорусь. Деякі з польського заводу.

Belissimo - виробництво Білорусь. Belissimo Best - Польща.

Дуже рідко на ринку можна зустріти торгові марки Avatar і MyStyle німецького виробництва.

Kaindl

 Найбільший завод з виробництва ламінату в Європі. Належить австрійському сімейству Кайндль, які також володіють групою Kronospan і мають частку в Krono Swiss Group. Все виробництво в Австрії. Торгові марки в Україні:

Kaindl, Aller (з 2018 року не проводиться), Master Floor by Kaindl

Krono Swiss Group

 Другий за обсягом виробник в світі. Також є множетсво заводів: Німеччина, Швейцарія, Польща, Росія.

Німецький завод Kronotex представлений торговими марками:

Kronotex, My Floor, Rooms, Magic Floor, Schöner, Cat Walk, Villeroy & Boch

Польський завод Kronopol представлений великою кількістю торгових марок:

Kronopol, King Floor, My Step, Parfe Floor, Villeroy & Boch

Швейцарський завод KronoSwiss слабо представлений на ринку України:

Swiss Noblesse, Swiss Lifestyle, Swiss Sync Chrome

Російський Kronostar часто прикривається "швейцарським" походженням, але на ділі гірше якістю:

KronoStar, GrunHof, SymBio

Unilin

 Бельгійська група компаній відома винаходом замкового з'єднання ламінату. З 2005 року належить американській корпорації Mohawk Industries. Входить кілька виробників:

Quick Step - основний бренд. Заводи в Бельгії і Росії. До нас завозяться бельгійські: Quick Step, Loc Floor, DomCabinet. З 2020 року частка позицій привозиться з Росії.

Balterio - бельгіскій бренд. Єдиний завод в Бельгії. Торгові марки: Balterio, Laurentian, Vitality, Excellent, xPert Pro.

Pergo - бренд який винайшов ламінат. Заводи в Швеції і США. Завозиться рідко і тільки з Швеції.

WinPol

 Найбільший китайський виробник постачає ламінат в Україні. Часто вказують невірну країну виробництва. Дуже багато торгових марок. У всіх "китайське" якість:

Oster Wald, Tower Floor, WinnPol, PRAKTIK, Green Step, Grun Holz, Perfect, Urban Floor.

Egger

 Велика австрійська компанія більше спеціалізується на меблевому напрямку. Має 2 заводи з виробництва ламінату в Німеччині і Росії. До деякого часу в Україні в основному завозився ламінат з німецького заводу, але зараз все більше і більше з'являється з Росії (в основному акційний в супермаркетах). Торгові марки:

Німеччина і Росія: Mega Floor, Artens. Дані бренди перестали проводиться і завозиться з 2018 року.

Поки тільки Німеччина: Orion, Honnex Forte, Euroclic

З 2018 року почалися поставки колекцій Egger Home і Egger Pro. Обидві колекції виробляються і завозяться як з Росії так і з Німеччини, тому уточнюйте та перевіряйте країну виробника.

Tarkett

 Найбільший виробник лінолеуму і спортивних покриттів в світі. Також виробляє ламінат і паркет, але це не основна діяльність. Компанія заснована в Швеції і має заводи по всьому світу. Один з перших виробників ламінату широко представлений в Україні, але з часом зробили упор на свої основні продукти. Представлені на ринку торгові марки:

Основний бренд Tarkett на жаль в основному представлений в Україні ламінатом з російського заводу. Це практично весь 33 клас і ламінат представлений в Епіцентрі. З німецького заводу завозитися пару колекцій. У 2019 завод з виробництва ламінату в Німеччині закрився.

Під торговою маркою Синтерос виробляється продукція в країнах СНД на заводах партнерах. Якість свідомо нижче. В Україні спільно з КЗМ виробляли ламінат колекції DubArt.

Classen

 Німецький виробник ламінату. Завод з виробництва ламінату в Німеччині. Торгові марки:

Classen, Home Edition, Extravagant, Sensa, Wiparquet, Visiogrande, Arteo

Alsapan

 Невеликий французький виробник ламінату. Єдиний завод розташований на півдні Франції. Основний упор на 33 клас. В Україні представлені колекції:

Alsafloor, Creativ by Alsapan, AlsaPro, HomFloor, Presto

З 2018 року представлена ​​нова торгова марка Beauty Floor

Berry Alloc

 Підрозділ ламінату в бельгійській групі Beaulieu International Group з 25 заводами по світу.

Alloc - торгова марка, яка виробляється на заводі в Норвегії.

Торгові марки c Бельгії - Berry Floor, Royalty, Grandeco

FAUS

 Іспанський премімум ламінат Faus. Відмінною особливістю є використання багатьох ексклюзивних технологій у виробництві. Завдяки цьому виробник дає гарантію 5 років навіть на іспользваніе в ванних кімнатах і довічну (35 років) для інших приміщень.

HDM

 Німецький виробник ламінату під торговою маркою HDM (Elesgo). Виготовлення ламінатних підлог HDM ведеться за технологією Elesgo. Разом з цим, інші європейські компанії роблять ламінат за технологією пресування під високотемпературним впливом. У випадку з Elesgo, верхній шар, що створюється з смоляних речовин, твердне під впливом спеціального електронного променя. Це дає безліч переваг для створення високоякісного ламінату.

З 2019 року завод перестав виробляти ламінат з використанням технології Elesgo. В Україні більше не представлений.

КЗМ

 Коростенський завод МДФ єдиний виробник ламінату в Україні. При цьому він не пренадлжет жодному зі світових виробників ламінованих підлог і спеціалізується на меблевому МДФ. Якість і екологічність продукції з часом покращилася, але далеко до європейського.

Rezult основна торгова марка. Також представлений бренд КЗМ. Різниці в якості немає.

 

Інші виробники які представлені єдиною торговою маркою в Україні:

Німеччина: Meister, Haro, Wineo (Witex), Parador

Туреччина: Vario Clic (виробник Yildiz Entegre), AGT, Peli Parquet

Сподіваємося що інформація вище допоможе вам в правильному виборі!